Novinky

Aplikácia SCORABBLE na 2. mieste v kategórií Svetové slovenské aplikácie

Aplikácia SCORABBLE sa umiestnila na 2. mieste v súťaži Android Code 2015 v kategórií Svetové aplikácie, ktorú organizuje portál Môj Android -- https://www.mojandroid.sk/android-code-2015-najlepsie-slovenske-aplikacie/ viac »

KIOS sa stal resellerom kanadskej firmy SOTI Inc.

Kanadská firma SOTI Inc. je špičkou v oblasti riešení EMM - Enterprise Mobility  Management. Jej ocenené riešenie  SOTI MobiControl® pre centrálnu správu mobilných zariadení poskytuje možnosť...viac »

Záverečná technická správa projektu IRIS Europe 3

K dispozícii na prevzatie je záverečná technická správa projektu IRIS Europe 3, ktorá bola vypracovaná spoločným úsilím projektových partnerov. Správu je možné prevziať na nižšie uvedených odkazoch, prípadne priamo na stránke...viac »

Akčný plán projektu INWAPO

Spoločnosť KIOS, a.s. sa v rámci Operačného programu Stredná Európa prostredníctvom spolupráce so spoločnosťou Verejné Prístavy, a.s aktívne podieľala na implementácii projektu INWAPO. Akčný plán projektu INWAPO...viac »

SlovRIS mobile pre OS Android

Mobilná aplikácia SlovRIS je k dispozícii voľne k prevziatiu cez Google Play Store aj pre používateľov inteligentných mobilných zariadení s OS Android.viac »

Dynamický model vodných hladín pre Dunaj

Zhrnutie výsledkov pilotnej implementácie čiastkovej činnosti 1.2 projektu IRIS Europe 3viac »

Záverečné podujatie projektu IRIS Europe 3

Dňa 26. Novembra sa 120 účastníkov spomedzi projekt partnerov, zainteresovaných strán, zástupcov EÚ, riaditeľov riečnych administratív, zástupcov ministerstiev dopravy a ostatných expertov z oblasti vnútrozemskej vodnej dopravy...viac »

Články 1 - 7 z 37

Úvod / Novinky
top