Novinky

Záverečná konferencia projektu INWAPO

27. Novembra sa v Benátkach uskutočnila záverečná konferencia projektu INWAPO. Na podujatí, ktorého nosnou témou bola perspektíva rozvoja intermodálnej dopravy v regióne strednej Európy do budúcnosti, boli prezentované výstupy...viac »

Časopis Transport a Logistika informuje o projekte IRIS Europe 3

Vo svojom aktuálnom vydaní časopis Transport a Logistika informuje o celkových cieľoch a priebežných výsledkoch projektu IRIS Europe 3. Na pilotnej implementácii jednotlivých čiastkových činností projektu spoločnosť KIOS, s.r.o....viac »

RIS stakeholder Fórum

Dňa 12.11.2014 sa na palube osobnej lode Žilina uskutočnil Informačný deň projektu IRIS Europe 3. Počas podujatia zástupcovia konzorcia riešiteľov projektu (Výskumný Ústav dopravný, a.s. Žilina a KIOS, s.r.o. Piešťany)...viac »

SlovRIS mobilná aplikácia

Prvá verzia mobilnej aplikácie SlovRIS vyvíjanej v rámci projektu IRIS Europe 3 je dostupná pre používateľov zariadení s operačným systémom iOS na stiahnutie v AppStore. viac »

Projekt DaHar bol úspešne ukončený

Projekt DaHar s trojročnou dĺžkou trvania bol dotiahnutý do úspešného konca. Projekt bol realizovaný s cieľom vytvoriť spoločnú stratégiu rozvoja prístavov v malých a stredne veľkých mestách na Dunaji a prebudovať...viac »

Informačný leták projektu IRIS Europe 3 č.1

O aktuánom dianí v projekte IRIS Europe3 informuje oficiálny informačný leták. V mene konzorcia projektových partnerov vám prajeme príjemné čítanie. Leták je dostupný v anglickom jazyku.viac »

Projekt IRIS Europe 3 na Slovensku

Konzorcium projektových partnerov, ktoré tvoria spoločnosti KIOS s.r.o. a Výskumný ústav dopravný a.s. sa bude podieľať na implementácii projektu IRIS Europe 3 na Slovensku. V priebehu rokov 2013 a 2014 bude tento projekt...viac »


Úvod / Novinky
top