Novinky

iOS Hra - Revenge of the Pluto

Pripravili sme pre vás novú iPhone hru. Pomôžte Plutu na jeho ceste naprieč galaxiou s jediným cieľom – získať späť status planéty. Viac informácií na: http://revengeofthepluto.kios.sk Pridajte sa k nam na...viac »

DaHar Master Class

Dňa 5.3.2013 sa zástupcovia spoločnosti KIOS s.r.o. ako externí experti pre Verejné prístavy a.s. zúčastnili podujatia „DaHar Master Class“, ktoré sa uskutočnilo v dunajskom prístavnom meste Vukovar. Konferencia bola...viac »

Kitchen Timer Plus

Naša prvá iOS aplikácia bola schválená a môžete si ju stiahnuť z Apple Store! Jedná sa o jednoduchý kuchynský časovač, s ktorým bude varenie hrou. Viac na: http://timer.kios.skviac »

Informačný leták projektu RISING č.6

O aktuánom dianí v projekte RISING informuje oficiálny informačný leták. V mene konzorcia projektových partnerov vám prajeme príjemné čítanie. Leták  je dostupný  v anglickom jazyku.viac »

RISING Industry Fórum Bratislava

Spoločnosť KIOS s.r.o. pripravila dňa 27.3.2012 v rámci európskeho projektu RISING v hoteli Holiday Inn Bratislava podujatie s názvom „RISING Industry Fórum Bratislava“. Cieľom týchto podujatí v rámci ...viac »

Účasť spoločnosti KIOS v projektoch DAHAR a INWAPO

V Decembri 2011 spoločnosť KIOS s.r.o. uspela predloženou ponukou vo verejnej súťaži vyhlásenej Verejnými prístavmi, a.s. zverejnenej vo vestníku verejného obstarávania „VS č. 06837-MSS Špeciálne služby súvisiace s realizáciou...viac »

Finálna brožúra projektu IRIS Europe II

Získajte prehľad o projekte IRIS Europe II a aktivitách vykonaných v rámci projektu. Brožúra je dostupná v anglickom jazyku.viac »


Úvod / Novinky
top